uz
Кўзи заифлар учун
Алоқа-маркази
Ишонч телефони
(+99871) 202-50-60
Фуқароларни қабул қилиш жадвали

Фуқароларни қабул қилиш жадвали

Фуқароларни қабул қилиш жадвали

Филиал Ф.И.Ш. Лавозими Кабул куни Кабул вахти
1 Бош офис Бурханов Бобур Нодирханович Раис Жума 10:00 дан 12:00 гача
Нуманова Ольга Леонидовна Раиснинг биринчи ўринбосари
Сешанба 10:00 дан 12:00 гача
Салимов Пулат Тимурович Раис ўринбосари
Душанба 10:00 дан 12:00 гача
Хожиев Дилшод  Мураталиевич Раис ўринбосари
Чоршанба 10:00 дан 12:00 гача
​Жиянов Фарход Эсанбоевич Раис ўринбосари
Пайшанба 10:00 дан 12:00 гача
​Джураев Бахтиёржон​ Самадович Раис ўринбосари
Чоршанба 10:00 дан 12:00 гача
2 Амалиёт бошқармаси
Тиллашайхов Шамсиддин Сайфитдинович Амалиёт бошқармаси бошлиғи
Ҳар куни 9:00 дан 11:00 гача
Касимбеков Сарвар Кабилджанович Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Янгиев Алишер Юсубджанович Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
3 Шайхонтоҳур филиали
Мусаев Хафиз Агзамович Бошқарувчи в.б. Ҳар куни 9:00 дан 11:00 гача
Очилова Феруза Норкуловна Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Давронов Баходир Абдукадирович Бош ҳисобчи
9:00 дан 16:00 гача
4 Учтепа филиали Акрамов Зафар Шухратович Бошқарувчи Ҳар куни 9:00 дан 11:00 гача
Бадалбаев Улугбек Ахматович Бошқарувчиси биринчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Ганиев Жахонгир Абдуллаевич Бошқарувчиси иккинчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Менглиев Дилмурод Бобохонович Бош ҳисобчи
9:00 дан 16:00 гача
Химматов Фарход Уралович Юрисконсульт 9:00 дан 16:00 гача
5 Сергели филиали Иноятов Шохрух Шухратович Бошқарувчи Ҳар куни 9:00 дан 11:00 гача
Низамов Жамолиддин Хайритдинович Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Янгибоев Рустам Бердиярович Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Саидов Зиявуддин Жалолович Бош ҳисобчи 9:00 дан 16:00 гача
6 Зангиота филиали Мусаев Бахтиёр Талибович Бошқарувчи Ҳар куни 9:00 дан 11:00 гача
Ахмедов Бехзод Шухратович Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Вохидов Абдукаюм Абдуманнобович Бош ҳисобчи 9:00 дан 16:00 гача
7 Тошкент вилоят филиали Шерматов Расул Хусанович Бошқарувчи Ҳар куни 9:00 дан 11:00 гача
Маматов Сухбат Камалович Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Азимов Азиз Анварович Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
8 Андижон вилоят филиали Атабоев Фазлитдин Фахритдинович Бошқарувчи Ҳар куни 9:00 дан 11:00 гача
Маматов Адхам Ахмедович Бошқарувчи ўринбосари в.б. 9:00 дан 16:00 гача
Тешабоев Сардор Шавкатович Бошқарувчи ўринбосари в.б. 9:00 дан 16:00 гача
9 Қўқон филиали Иссомиддинов Маъсуд Гофурович Бошқарувчи Ҳар куни 9:00 дан 11:00 гача
Джалилов Музаффар Шавкатович Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Толибжонов Бекзоджон Азизхон угли Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
10 Наманган вилоят филиали Абдурахимов Махмуджон Юсупалиевич Бошқарувчи Ҳар куни 9:00 дан 11:00 гача
Худойбердиев Умиджон Тохиржонович Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Обидов Абдурауф Алохужаевич Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
11 Фарғона вилоят филиали Исмоилов Бурхонжон Бахромович Бошқарувчи Ҳар куни 9:00 дан 11:00 гача
Саидханов Дилшоджон Топиволдиевич Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Юнусов Абдуллажон Абдукаххарович Чакана бизнес фронт офис бўлими бошлиғи 9:00 дан 16:00 гача
12 Қашқадарё вилоят филиали
Усмонов Лазиз Бахтиёрович​ Бошқарувчи Ҳар куни 9:00 дан 11:00 гача
Караханов Анвар Чариевич  Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Баймуродов Арслон Ханжарович  Бош ҳисобчи 9:00 дан 16:00 гача
Ризокулов Миролим Бахромович  Корпоратив кредитлаш фронт-офис бошлиғи 9:00 дан 16:00 гача
Муртазаев Бобир Курбонович  Чакана бизнес фронт офис бўлими бошлиғи 9:00 дан 16:00 гача
13 Самарқанд вилоят филиали Кличев Исраил Ирисович Бошқарувчи Ҳар куни 9:00 дан 11:00 гача
Тохтасинов Дильшод Нурмаматович Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Халимов Заррухжон Алишерович Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
14 Бухоро вилоят филиали Караев Кахрамон Тожиевич Бошқарувчи Ҳар куни 9:00 дан 11:00 гача
Амонов Камол Эркинович  Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Жабборов Бахриддин Мухиддинович  Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Уразов Собир Элмурадович  Бош ҳисобчи 9:00 дан 16:00 гача
15 Навоий вилоят филиали Мухаммедов Юнус Шавкатович Бошқарувчи Ҳар куни 9:00 дан 11:00 гача
Рахматов Анвар Рустамович Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Олтинов Жасур Жамолович Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
16 Хоразм вилоят филиали Якубов Сардор Юлдашевич Бошқарувчи Ҳар куни 9:00 дан 11:00 гача
Назаров Хушнуд Сапаевич Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Атаджанов Жасур Атаназарович Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
17 Қорақалпоғистон филиали Тажетдинов Мухаматдин Турганбаевич Бошқарувчи Ҳар куни 9:00 дан 11:00 гача
Сейтниязов Азат Турдыбаевич Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача
Реймов Руслан Темирбекович Бошқарувчи ўринбосари 9:00 дан 16:00 гача